سیب رنگی

سیبی رنگی ، آزاد ، رها و پر مهر... فرزندی از جنس سروش و نوا

صبحت بخیر عزیزم. دو شنبه 6 دی ماه روزی بود که مامی  برای چیدن اتاق تو اومد و با کمک هم اتاق زیبات رو چیدیم. اگه بدونی مامی چه آینه قرآن خوشگلی برات آماده کرده بود . فکر کنم همین آینه قرآن دو روزی کار برده بود. مریم جون و رومینا هم برای کمک اومدند  و شب هم دائی و بابائی به ما پیوستند و در کنار این مناسبت هیجان انگیز ( چیدن اتاق تو)  تولد سی سالگی من و سالگرد ازدواجمون رو هم جشن گرفتند و  من و بابا سروش حسابی کادو بارون شدیم. رومینا هم که حسابی ذوق چیدن اتاق تو رو داشت و من  هم مشابه  یک قلک سیندرلایی رو که واسه تو گرفته بودیم به او هم کادو دادم و بهش گفتم نی نی گفته واسه رومینا جون هم بگیر و نمی دونی چه ذوقی داشت.

چند روز پیش هم بهش گفتم نی نی به من گفته که یک کادو خوشگل واسه رومینا گرفتم که به دنیا بیام  براش می آورم  . رومینا هم نذاشت و نه برداشت و به شکمم اشاره کرد و گفت یعنی کادو الان  اون توئه؟

خلاصه دختر نازنینم ، شنبه برای سونو گرافی پیش دکتر می روم و دوست دارم با خبرهای خوب  سلامتی ات، مثل همیشه شادمون کنی هر چند از شیطونی کردنهای زیادت معلومه که بهت بد نمی گذره. امیدوارم همچنان  بهت خوش بگذره و حداقل تا سه هفته دیگه تصمیمی به اومدن به این دنیا نگیری.

دوستدارت: مامان نوا

+ نوشته شده در  ۸۹/۱۰/۰۹ساعت 8:0  توسط مامان نوا و بابا سروش  |